TOPlist

Ohebný Google Pixel Fold se blíží. Jaké nabídne specifikace?

Google Pixel Fold

O ohebném Pixelu se mluví už druhým rokem a nyní to vypadá, že věci začínají nabírat na obrátkách. Mobil, který se kódově označuje jako „Felix“ byl totiž nyní spatřen v benchmarku Geekbench, takže je jasné, že jej americká firma minimálně interně testuje a příští rok bychom se jej (snad) měli dočkat.

Google Pixel Fold bude dle těchto screenshotů poháněn čipsetem Google Tensor G2, tedy tím stejným čipem, který se nachází v řadě Pixel 7. V jeho útrobách tedy tikají dvě vysoce výkonná jádra, dvě středně výkonná a čtyři úsporná. Ve výkonu na jedno jádro si telefon vysloužil skóre 1047 bodů, ve vícejádrovém testu pak dosáhl na 3257 bodů. K dispozici bude až 12 GB RAM a už z krabičky poběží novinka na operačním systému Android 13.

google pixel fold geekbench

Co se týče vnitřního displeje, ten má nabídnout rozlišení 2208 x 1840 pixelů, jas až 1200 nitů a 120Hz obnovovací frekvenci. Spekuluje se také o novém 64Mpx hlavním fotoaparátu. K představení bys mělo dojít podle nejnovějších informací ještě v prvním čtvrtletí příštího roku.

Popřemýšlíte o ohebném Pixelu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)