Google Pixel Fold se prý ukáže ještě letos. S top displejem

Google Pixel Fold datum displej

Už několik měsíců se šušká a očekává, že i samotný gigant Google by se mohl konečně zařadit po bok firem, které na trh poslaly vlastní ohebný telefon. Diskutovaný mobil, který by měl v názvu Pixel Fold spojit dosavadní sérii Google telefonů a již zavedené označení pro “ohebňáky” by se měl podle aktuálních spekulací objevit ještě letos. Přibližné datum naznačují zdroje spojené s výrobou displejů. A to včetně jedné zajímavé informace o samotné obrazovce.

Zatímco o “běžných” Pixel telefonech většinou unikají informace jako po másle, o ohebné novince se toho zatím moc neví. Ohledně nejdůležitější části tohoto zařízení, tedy flexibilního displeje, se ale objevily velmi dobré zprávy. Google Pixel Fold prý dostane OLED obrazovku s UTG sklem od Samsungu. Tedy nejmodernější variantu, kterou korejská firma vybaví i očekávaná Galaxy Z Fold3.

Ohebný Google telefon by se teoreticky mohl dočkat představení společně s kolegy ze šesté série. Datum by mělo být nejspíš říjnové. Kromě toho se hovoří i o zařízení Pixel Roll s rolovacím displejem. Jeho uvedení se ale asi minimálně rok nedočkáme.

Které ohebné telefony jste už měli možnost zkusit?

Zdroj: BGR

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)