Google Pixel Fold 5G přijde na začátku příštího roku. V minimálně jedné věci nás zklame

Google Pixel Fold

Původně měl Google Pixel Fold dorazit ještě letos, avšak americká společnost své plány přehodnotila a dočkáme se jej až v roce 2022. Nyní se však díky webu 9to5google dovídáme, že bude telefon disponovat horší fotosoustavou než nedávno představené modely Pixel 6 (Pro).

Google Pixel Fold 5G přijde na začátku příštího roku

Podle toho, co se podařilo najít v kódech aplikace Fotoaparát dostane Pixel Fold hlavní 12,2Mpx fotoaparát. Jde o stejný snímač, který se nachází v Pixelu 5 (a v Pixelu 4, v Pixelu 3 a v Pixelu 2) Sony IMX363. Očekává se, že telefon dostane stejný Sony IMX386 ultraširoký snímač a přední selfie kamerkou má být IMX35X rovněž od Sony, která disponuje rozlišením 8Mpx a nachází se v Pixelu 6. Pro varianta dostala vylepšenou 11,1Mpx kameru.

Google Pixel FOLD – THIS IS IT.

Google Pixel FOLD - THIS IS IT.

Co se týče představení, mělo by k němu dojít v prvním čtvrtletí roku 2022, jelikož bude v tomto období představen i Android 12L – nová verze Androidu 12 optimalizovaná pro tablety a ohebné telefony.

Jak se na Google Pixel Fold těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)