Nová aktualizace zbaví Pixely otravných chyb a vylepší zabezpečení

google pixel 3a představení

Pokud vlastníte některý z nejnovějších mobilů Google Pixel, zbystřete. Dnes totiž vyšla nová aktualizace, která opravuje řadu bezpečnostních chyb a také otravných bugů, které každodenně znepříjemňovaly život s jinak perfektními telefony. Aktualizace je dostupná na novější Pixely, tedy Pixel 2, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a a Pixel 3a XL. V případě Pixel 3a a Pixel 3a XL se jedná vůbec o první aktualizaci, jelikož telefony přišli na trh teprve před měsícem.

Pixel 3a XL aktualizace a oprava chyb

Opravy bugů, na “Ok Google” uslyší Pixely na poprvé

Aktualizace opravuje chybu, která způsobovala restart celého telefonu během točení videa a také problém s aplikací Netflix, která často zamrzala, což jistě uklidní nejednoho milovníka této služby. Pixely mají také lépe slyšet na příkaz “Ok Google”, tudíž nyní snad postačí, když tuto frázi vyslovíte pouze jednou. Aktualizace by celkově měla obsahovat celkem 11 oprav. Šest z nich bylo určeno Googlem jako kritické a zbývajících pět jako vysoké z hlediska závažnosti.

Telefon aktualizujete v Nastavení> Systém> Upřesnit> Aktualizace systému. Před zahájením se ujistěte, že je zařízení připojeno k Wi-Fi a má plně nabitou baterii.

Zaznamenali jste zmíněné chyby?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)