TOPlist

No není úchvatný? Google Pixel 9 ukázán v pěkném videu, jaká z barev vás láká nejvíc?

google pixel 9 koncept
  • Google letos představí hned tři vlajkové smartphony
  • Základní Pixel 9 unikl na renderech teprve nedávno
  • Nyní si jej můžeme prohlédnout v konceptovém videu

Jak se ukázalo před nedávnem, Google letos hodlá vydat hned tři vlajkové telefony. Sestava špičkových Pixelů nové generace, která se představí letos na podzim, má obsahovat modely Pixel 9 Pro XL a Pixel 9 Pro, přičemž samozřejmě nebude scházet ani základní Pixel 9. Jeho rendery přinesl uznávaný insider Steve Hemmerstoffer alias OnLeaks a nyní si jej můžeme prohlédnout v pěkně zpracovaném videu.

Hned na začátek musím důrazně upozornit na fakt, že video je pouze konceptem vytvořeným na základě dosud uniklých materiálů. Pěkný design telefonu s plochými hranami a pilulkovitým ostrůvkem pro zadní fotoaparáty tedy ve skutečnosti nemusí vypadat přesně tak, jak jej vidíte na záběrech.

Meet Google Pixel 9 – First Look

Meet Google Pixel 9 - First Look

Za videem stojí známý YouTube kanál Technizo Concept. Google Pixel 9 v něm figuruje nejen jako zařízení černé barvy, ale oblékl se také do limetkově zelené, žluté nebo růžové. Pokud by se výrobce skutečně rozhodl telefon vydat v těchto barevných variantách, mohl by přilákat nové spotřebitele. Na druhou stranu, podobnost s iPhony od Applu by tímto krokem zapíral už jenom horko těžko.

Proslýchá se, že Google Pixel 9 nabídne 6,03palcový plochý displej se selfie kamerou v průstřelu. Hemmerstoffer zmiňoval rozměry 152,8 x 71,9 x 8,5 mm, což by znamenalo, že novinka bude ve srovnání s předchůdcem o něco delší, širší, ale současně tenčí.

Která z barev konceptu Google Pixel 9 se vám líbí nejvíc?

Zdroj: YouTube

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)