Věděli jste? Vynikající Google Pixel 7a spadl v Česku pod 10 tisíc

Google Pixel 7a
  • Google Pixel 7a není na trhu ani rok, přesto dramaticky zlevnil
  • V Česku ho nyní pořídíte levněji než v německém Google Store
  • Za necelých 10 tisíc dostanete výborný uživatelský zážitek a skvělé foťáky

Google Pixel 7a oslaví v květnu rok, přesto se stále jedná o velmi slušný telefon, který se dá snadno označit za jeden z nejlepších ve své cenové kategorii. V srpnu jsem vás upozorňoval na jeho slevu, tenkrát se dal pořídit za 11 990 korun, původně přitom startoval v Česku na ceně 13 490 korun. Nyní jeho cena spadla pod 10 tisíc, kde může zatopit nejen čínské konkurenci, ale třeba také Galaxy A54 od Samsungu.

Na německém Google Store je Pixel 7a k sehnání za 509 eur, tedy asi 12 600 korun, ale podle serveru Heureka se dá v České republice pořídit za výrazně lepší cenu. Například e-shop Mironet jej prodává za 9 962 korun, což je vynikající cena, za kterou dostanete zážitek blížící se vlajkové lodi, navíc se jedná o v rámci možností kompaktní telefon. Přední straně dominuje kvalitní 6,1palcový OLED panel s 90Hz obnovovací frekvencí, výkon obstarává čipset Tensor G2 s 8 GB RAM a 128GB úložištěm a na zadní straně se nachází dvojice solidních snímačů – 64MP hlavní a 13MP ultraširoký.

Google Pixel 7A Review: New Price!

Google Pixel 7A Review: New Price!

Jestliže nyní hledáte nový telefon v podobné ceně, zařadil bych Pixel 7a na užší seznam, vše ale nakonec závisí na vašich preferencích. Čínské telefony budou větší, nabídnou rychlejší nabíjení a možná papírově lepší výkon, telefon od Googlu bude mít celkově lepší uživatelský zážitek a kvalitnější fotoaparáty.

Jaký máte názor na telefony Google Pixel?

Zdroj: Heureka

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)