Tasíte šrajtofli? Konečně známe evropskou cenu řady Pixel 7

Google Pixel 7

Do představení nových telefonů od Googlu zbývá v tuto chvíli necelý týden. Na akci, kde dojde také na představení hodinek Pixel Watch s Wear OS se téměř jistě dočkáme cen ihned po skončení si budeme moci nové Pixely 7 předobjednat. Přibližně před týdnem unikly ceny pro USA a nyní Amazon konečně prozradil i ty evropské.

Za základní Pixel 7 podle všeho u sousedů v Německu zaplatíme 649 eur (asi 16 000 korun) v případě základní 128GB varianty. Za variantu Pro si pak poměrně značně připlatíme. Startovat by měl na 899 eurech, tedy asi 22 000 korunách. Za příplatek 6 tisíc bychom měli získat lepší a o něco větší displej, teleobjektiv nebo lepší selfie kamerku. Jestliže tedy preferujete menší velikost a teleobjektiv nepoužíváte, asi budete spíše pokukovat po základním modelu. Stejné ceny americká společnost nasadila i loni u řady Pixel 6 a očividně na své strategii nebude nic měnit.

google pixel 7 128gb cena amazon

Jak jste spokojeni s cenami nových Pixelů?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)