Překvapení! Google odhalil s předstihem řadu Pixel 7: Vylepšený čip a nový design

Google Pixel 7

Včerejší vývojářská konference Google I/O odhalila spoustu novinek z dílny Googlu. Patřil mezi ně samozřejmě Pixel 6a, Android 13 a částečně se nám ukázaly také hodinky Google Pixel Watch. Kromě toho ale americký gigant k překvapení všech nalákal také na Google Pixel 7, o kterém jsme se dozvěděli hned několik informací a hlavně se nám odkryl jeho design.

Řada Google Pixel 7 poodhalena na Google I/O

Podle očekávání Google letos na podzim představí dva telefony – Google Pixel 7 a Google Pixel 7 Pro. Co se týče designu, půjde oproti aktuální řadě Pixel 6 spíše o evoluční kroky. Modul fotoaparátů je nově tvořen z leštěného hliníku a zasahuje přímo do rámečků telefonu.

Google Pixel 7 First Look

Google Pixel 7 First Look

Díky tomu je celkový vzhled jednotnější. Dvě z čoček jsou navíc designově spojené, zatímco ta třetí (pouze v případě Pixelu 7 Pro, klasická verze má dva snímače) zůstává osamocená, což je další nový prvek.

Google se rovněž zmínil o druhé generaci čipsetu Tensor, který by měl v obou mobilech tikat, ale žádné podrobnosti jsme se o něm bohužel nedozvěděli. Jak již bylo řečeno v úvodu, další generace se dočkáme na podzim spolu s hodinkami Pixel Watch i tabletem Pixel.

Google Pixel 7 Pro First Look

Google Pixel 7 Pro First Look

Jak se vám řada Pixel 7 líbí?

Zdroj: Google I/O

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)