Unikají ceny mobilů Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro. Co vy na ně?

google pixel 7 ceny

Řada Google Pixel 7 se nám představí již 6. října, což potvrdil samotný Google. Na akci se objeví také nejočekávanější Wear OS hodinky Pixel Watch a původně se počítalo také s HD verzí Chromecastu, která se však nakonec představila (trochu nečekaně) už včera.

Nyní však unikají ceny mobilů Google Pixel 7 a Google Pixel 7 Pro na jednom z amerických e-shopů. Ty potvrzují, že budou stát stejně, jako předchozí generace. Za základní Pixel 7 tedy zaplatíme 599 dolarů, za verzi Pro pak 899 dolarů. To by znamenalo, že nás Pixel 7 vyjde na necelých 15 000 korun a Pixel 7 Pro na něco okolo 22 000 korun, bavíme-li se v přepočtu na eura.

google pixel 7 ceny

Je však otázkou, zda Google nepodnikne stejný krok, jako například Apple a své produkty v Evropě nezdraží. Tipujeme, že budou v sousedním Německu mobily o 5-10 % dražší. Stále jde ale o poměrně solidní částky, zvlášť pokud se budeme bavit o základním Pixelu. K prvním zákazníkům mají telefony dorazit již 13. října. Samozřejmě oba kousky do redakce ihned objednáme a tak se můžete těšit na plnohodnotné recenze.

Popřemýšlíte nad koupí nových Pixelů?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)