Pixel 6a odhalen ve videu. Mrkněte na porovnání s Pixelem 6 Pro

google pixel 6a

Od představení Pixelu 6a na konferenci Google I/O uplynul už více než měsíc. Přesto se očekávaný telefon vyšší střední třídy na pulty obchodů dostane až 28. července, jak americká firma dopředu avizovala. Krátce po jeho uvedení se však na sociální síti TikTok objevilo unboxing video a nyní YouTuber Fazli Halim ukázal poměrně dlouhé video, kde popisuje jak se mu s telefonem žije.

Pixel 6a odhalen ve videu

Ve videu můžeme navíc vidět přímé srovnání s Pixelem 6 Pro. Oproti němu je Pixel 6a o něco menší, zatímco modul fotoaparátů je umístěný o něco výše. Zadní strana je pak vyrobena z lesklého plastu, což zřejmě nepotěší potenciální zákazníky, kteří by jej rádi nosili bez obalu.

Google Pixel 6a Sampai Malaysia ! 🔥

Google Pixel 6a Sampai Malaysia ! 🔥

Fazli se zmínil také o čtečce otisků prstů pod displejem, která je podle jeho slov poměrně rychlá, což ve videu také demonstruje. Pokud byste se chtěli o telefonech Pixel 6 dozvědět více, nezapomeňte si přečíst naší recenzi.

Přemýšlíte nad koupí mobilu Pixel 6a?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)