Jak dopadl test odolnosti Google Pixel 6 Pro? Výsledek příjemně překvapí

pixel 6 pro test odolnosti

YouTube kanál JerryRigEverything je známý mimo jiné tím, že testuje odolnost většiny očekávaných telefonů. Poslední obětí Zacka, který tyto testy provádí se stal telefon Google Pixel 6 Pro.

Jak dopadla odolnost telefonu Pixel 6 Pro?

Asi tou největší změnou, alespoň co se designu týče je na nových Pixelech modul (nebo spíše lišta) fotoaparátu. Ta vyčnívá asi 2,5 mm z telefonu, přičemž plochá část je samozřejmě tvořena ze skla, zakřivená pak z plastu. boční rám, šuplík na SIM kartu a tlačítka jsou tvořeny z hliníku, ovšem horní strana rámu je z plastu kvůli anténě. Na zádech i přední straně nalezneme krycí sklo Gorilla Glass Victus, na kterém se lehké škrábance objevují na úrovni 6, hlubší rýhy pak na úrovní 7.

Pixel 6 Pro Durability Test! – How much Plastic this time?

Pixel 6 Pro Durability Test! - How much Plastic this time?

Následuje nelítostné vypálení displeje zapalovačem, což se Zackovi povedlo a samozřejmě nechyběl ani test ohybu. Celkově však Zack nový Pixel 6 Pro pochválil a řekl, že jeho testem odolnosti prošel celkem slušně.

Jak se vám nový Pixel 6 Pro líbí?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)