Google Pixel 6 Pro vypadá fantasticky. Konečně pravá vlajková loď?

google pixel 6

Telefonů Google Pixel se v minulých letech moc neprodalo a vypadá to, že to chce americký gigant letos změnit a představit opravdu zajímavé telefony pro mainstream. V minulosti jsme vám přinesli rendery Pixelu 6 a nyní se v plné parádě ukazuje také Pixel 6 Pro.

Pixel 6 Pro rendery

Jako první je zveřejnil populární leaker OnLeaks, který je v oblasti úniků telefonů (hlavně Pixelů) dost přesný. Ve spolupráci s webem Digit.in tak vznikají rendery, které ukazují jak by mohla nová vlajková loď od Googlu vypadat. Na zadní straně nalezneme soustavu několika fotoaparátů, která přechází přes celou šířku konstrukce telefonu spolu s logem Google vycentrovaným do středu.

A co je nejzajímavější? Tyto úniky nám vůbec poprvé umožňují představit si, jak bude asi Pixel 6 Pro velký. Rozměry totiž činí 163,9 x 75,8 x 8,9 mm a pokud to porovnáme s dosud největším Pixelem, kterým je model 4a 5G (153,9 x 74 x 8,2 mm), bude nárůst poměrně značný. Přední stranu má pak pokrývat 6,67″ OLED displej a má v něm být integrována čtečka otisků prstů. Google se nechal inspirovat Samsungem i v průstřelu, který bude nyní uprostřed.

Dáte letos šanci telefonům od Googlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)