Řada Pixel 6 má konečně datum vydání. Kdy se těšit na nejočekávanější telefony roku?

google pixel 6 datum představení

Google sice poodhalil své telefony Pixel 6 a Pixel 6 Pro již před několika měsíci. Ukázal nám design a odhalil také fakt, že bude pod kapotou tikat vlastní čipset Tensor. Jenže jsme se až doposud nedozvěděli žádné detaily. Plnohodnotné představení, kde se jistě dozvíme další zajímavé informace a to včetně cen však přijde již brzy.

Pixel 6 a Pixel 6 Pro se představí 19. října

Americká společnost totiž odhalila, že akce Pixel Fall Launch se bude konat 19. října. Půjde o vůbec první akci, kde budou představeny zřejmě pouze telefony. Doposud jsme byli zvyklí na to, že se vedle nových Pixelů ukazují také další produkty. Je možné, že se vedle představení dočkáme také oznámení data vydání Androidu 12 pro starší Pixely, protože ty nové jím budou vybavené už z balení. Jsme zvědaví také na podrobnosti o čipsetu Tensor, fotoaparátech a dalších hardwarové specifikace, které Google doposud nezveřejnil. V neposlední řadě nás zajímají také ceny, o kterých jsme vám stihli napsat před pár dny.

pixel 6 datum vydání

Jak se na nové Pixely těšíte?

Zdroj: Google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)