Další únik k řadě Google Pixel 6: Údajné evropské ceny

Google Pixel 6 evropské ceny

Už jen pár dní nás pravděpodobně dělí od představení nových Google telefonů z řady Pixel 6. Jak se tento okamžik blíží, stupňuje se dle očekávání intenzita různých úniků a spekulací. I když už pár zajímavých věcí odhalil přímo Google, spousta informací má pochopitelně zůstat až do uvedení pod pokličkou. Platí to například pro ceny, které jsou ale předmětem jednoho z posledních nepotvrzených úniků. Konkrétně ty evropské.

google pixel 6 pro video

Oproti páté generaci by se měly šesté Pixely vrátit na vlnu prémiových vlajkových telefonů, což se má logicky projevit také na jejich hodnotě. Model Pixel 6 má prý minimálně v jedné své paměťové variantě stát 649 eur, tedy asi 16 500 Kč. V jeho případě jde jen o mírné zdražení oproti Pixelu 5, ale u Pro varianty bude údajně skok o dost dramatičtější. Hovoří se o ceně 899 eur, což je zhruba 22 900 Kč. Nutno podotknout, že tento model bude s největší pravděpodobností o dost našlapanější. Nejen oproti předchůdci, ale i letošnímu sourozenci. Odhady cen mají pocházet od několika zdrojů z prostředí Googlu.

Jaké ceny a parametry čekáte od šestých Pixelů?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)