TOPlist

To se Googlu nepovedlo. Hromada uživatelů si stěžuje na přehřívání a rychlé vybíjení Pixelů

Google Pixel přehřívání
  • Telefony Google Pixel se potýkají s nepříjemnými problémy
  • Uživatelům se telefony přehřívají a rychle se jim vybíjí baterie
  • Google v tuto chvíli nemá řešení

Uživatelé telefonů z řad Pixel 6 a Pixel 7 si stěžují na problémy s rychlým vybíjením baterie a přehříváním. Stížnosti se hromadí na Redditu, Twitteru i oficiálním fóru podpory Google a nejde tak o žádné výjimky.

Google už měl v minulosti potíže s aktualizacemi a zdá se, že má na triku další. Dle několika uživatelů se totiž problémy začaly objevovat až po aktualizaci aplikace Google, která byla vydána 12. května a ke vší smůle se problémy nezlepší ani v případě, že aktualizace odinstalujete. Problém dokonce přetrvává i v případě, že obnovíte telefon do továrního nastavení. Mobily se dle majitelů přehřívají poměrně dost, což by v krajních případech mohlo vést i k poškození telefonu, například baterie nebo čipsetu.

Americký gigant o problému ví a s největší pravděpodobností ho už nějakým způsobem řeší, ačkoliv se k němu oficiálně ještě nikdo nevyjádřil. Někteří lidé hlásí, že se jim přehřívání o něco zlepšilo v momentě, kdy aktivovali úsporný režim. Pokud tedy novější Pixel máte a potýkáte se s podobnými problémy, vyzkoušejte právě úsporný režim.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte také podobné problémy s Pixelem?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)