Google Pixel 5a prý dorazí 11. června. Co o něm zatím víme?

Google Pixel 5a prý dorazí 11. června

Podle nejnovějších zpráv od jednoho ze zdrojů, který si nepřál být jmenován dorazí Google Pixel 5a 11. června. Aktuální Pixel 4a se měl na trh dostat původně už v květnu, ovšem vzhledem ke komplikacím spojených kvůli pandemii byl telefon nakonec představen až v srpnu.

Google Pixel 5a prý dorazí 11. června

Vypadá to ale, že jeho nástupce bude o něco rychlejší, přesněji skoro o dva měsíce. Google prý letos výrobu zvládne a nový Pixel ve svých týmech už testuje, takže zbývá v podstatě jen vyrobit dostatečné množství. Pixel 5a má mít menší průstřel než aktuální generace, své místo v levém horním rohu si ale zachová.

Telefon má disponovat rozměry 156,2 x 73,2 x 8,8 mm. Displej má mít velikost 6,2 palce a rozlišení Full HD+. Teoreticky bychom se mohli dočkat také vyšší 90 Hz obnovovací frekvence, ale to je zatím pouze spekulace. Je možné, že si ji stále Google nechá do prémiovějších modelů. Telefon má představit americký gigant na své tradiční konferenci Google I/O právě 11. června 2021.

Jak se na nový Pixel těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)