Google Pixel 5 na reálných fotografiích. Změní název?

google pixel 5

O renderech, které mají vykreslovat finální podobu nadcházejícího telefonu od Googlu jsme vás informovali již minulý týden. Nyní se však Google Pixel 5 objevuje na reálných fotografiích a potvrzuje tyto rendery. Co jsme se tedy dozvěděli?

Google Pixel 5 na reálných fotografiích

Zajímavější, než samotný vzhled telefonu, jehož podobu jsme znali už dávno před těmito fotografiemi je samotný název. V nastavení v nabídce “O telefonu” se totiž zařízení nazývá Google Pixel 5s, což by mohlo znamenat, že se tak skutečně bude tento model jmenovat. Nevíme, zda se jedná o další model, nebo tam Google přidal písmenko “s” jen tak. Co se týče samotného designu, můžeme spatřit čtečku otisků prstů na zadní straně, průstřel v displeji nebo dva zadní fotoaparáty.

Zatím je na nějaké odhady ještě brzy ale dle fotografií to vypadá, že bychom se mohli dočkat unibody těla. Jelikož ale nejsou vidět žádné anténní předěly, vypadá to spíše na plastovou konstrukci.

S jakým Pixelem máte zkušenost vy?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek