Cena za chystaný Pixel 4a visí na billboardech v USA. Ty zároveň odhalují také design

cena pixel 4a

Jak všichni víme, Google si dělá ze spekulací ohledně nových Pixelů vždy trochu legraci a sám postupně zveřejňuje nové informace. Jeho posledním kouskem je billboard, na kterém můžeme spatřit chystaný Pixel 4a, který společnost zatím pojmenovala jako “The New Google Phone” a nechybí ani cena.

Nebudeme vás dlouho napínat. Cena za chystaný Pixel 4a zůstane stejná, jako u jeho předchůdce a to 399 dolarů. K dispozici však bude více variant s tím, že se očekává jeden LTE model a dva 5G modely. Spekuluje se o tom, že pokud bude chtít zákazník 5G, musí zvolit XL variantu. Ta menší se totiž bude prodávat pouze v LTE a to s čipsetem Snapdragon 730, 6 GB RAM a 64 GB úložiště.

V každém případě můžeme na billboardu vidět také design telefonu, který jsme vám přinesli již před pár dny. Je tedy potvrzeno, že zde nalezneme jedinou čočku fotoaparátu a displej bude narušen průstřelem v levém horním rohu. Na zadní straně se taktéž ukrývá čtečka otisků prstů a na odemykání obličejem tak můžeme zapomenout.

Jak se vám zamlouvá cena za chystaný Pixel 4a?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)