“Až to bude, tak to bude,” hájí Google update Pixel 4 XL. Uživatelé zuří

update Pixel 4 XL

Někteří majitelé vlajkové lodi Pixel 4 XL od Google jsou v posledních hodinách pěkně naštvaní. Velké části uživatelů zatím do jejich přístrojů nedorazila očekávaná listopadová aktualizace, která mimo jiné řeší třeba problém s 90Hz frekvencí displeje nebo kvalitou focení. K jejich rozladění přispěl také fakt, že se zpožděný update týká těch, kteří mají telefon přímo od Google. Ostatní zákazníci, kteří mají telefon od jiných prodejců, již aktualizaci obdrželi. Google zatím na svých kanálech update Pixel 4 XL nekomentuje a zákazníci se setkali se zvláštním jednáním i v případě přímé podpory.

google pixel 4 xl cena

Louis Wei, jeden z uživatelů na oficiální stránce s podporou tvrdí, že v soukromém chatu obdržel od Google odpověď “Až to bude, tak to bude”. Zveřejněním této zkušenosti v diskuzi samozřejmě přilil olej do ohně. “Tohle není způsob, jakým by se mělo jednat se zákazníkem, který si koupil 5 telefonů přímo od Google za poslední tři roky,” stěžuje si dále.

Rozhořčení diskutující ve vlákně také upozorňují na nespravedlivé a nelogické oddělení přímých zákazníků od klientů ostatních prodejců. “Znovu, aby bylo jasno. Odblokovaný telefon koupený od Google zatím OTA update nemá. Stejné telefony koupené od prostředníka už jej dostaly. Proč Google upřednostňuje prostředníky? A proč trestá jeho přímé zákazníky?” spílá gigantovi Wei, který na update Pixel 4 XL čeká už několik dní. Stejně jako mnozí další.

Máte Pixel 4 nebo 4 XL? Jak jste na tom s listopadovým updatem?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)