Víme, kolik bude stát Pixel 4 XL a Nest Mini

google pixel 4 xl cena

Google představí Pixel 4 už zítra, 15. října. Před nějakým časem jsme vás informovali o irském e-shopu, který omylem zveřejnil údajné ceny nových Pixelů. Současně se však hovořilo o tom, že informace není důvěryhodná a je třeba ji brát s nadsázkou. Nyní však serveru 9to5google poskytl anonymní pracovník z Best Buy cenu Pixelu 4 XL.

Dle jeho fotografie, která ukazuje Pixel 4 XL s kódem 6385365 bude stát 64 GB verze 999 dolarů, tedy přibližně 23 400 korun. Základní Pixel 4 se bohužel v systému neobjevil a tak zaměstnanec nemohl ceny poskytnout. Očekává se však, že bude o 100 až 150 dolarů levnější, než větší XL varianta. Kromě toho zveřejnil také cenu reproduktoru Google Nest Mini, který má stát 49 dolarů, tedy asi 1 100 korun.

google pixel 4 xl cena

Zaměstnanec zároveň potvrdil všechna barevná provedení včetně červené či modré. Google Pixel 4 bude vybaven procesorem Snapdragon 855, kterému bude sekundovat 6 GB operační paměti RAM a bude k dispozici ve dvou paměťových variantách – 64 a 128 GB. Bude disponovat 5,7″ OLED Full HD+ displejem s 90 Hz frekvencí. Jeho varianta pak nabídne 6,3″ Quad HD displej se stejnou technologií. Face Unlock značí, že lze nové Pixely odemykat obličejem. Nechybí samozřejmě stereo reproduktory a USB-C.

Co říkáte na cenu nových Pixelů?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (2)