Ke stažení: Google Pixel 4 dostává svou poslední aktualizaci

Google Pixel 4 poslední update

Řada telefonů Google Pixel 4 se dočkala poslední velké aktualizace Androidu již v říjnu minulého roku. Jednalo se samozřejmě o systém Android 13 a už teď je jasné, že další verzi stále oblíbené mobily nedostanou. Nyní na ně ale trochu překvapivě dorazila aktualizace, která vylepšuje zabezpečení.

Už v minulosti Google několikrát aktualizoval telefony, kterým oficiálně skončila softwarová podpora a právě to je případ Pixelu 4 a Pixelu 4 XL. Oba mobily dostávají update s únorovými bezpečnostními záplatami. Jde o vůbec první a s největší pravděpodobností také poslední aktualizaci od října 2022. Označuje se jako TP1A.221005.002.B2 a měli byste ji mít v těchto chvílích k dispozici.

google-pixel-4-v-redakci-svet-androida-3-6.jpg

Po třech letech se s námi tedy oficiálně loučí telefon, který rozhodně nebyl špatný. Ba naopak jde dodnes o jeden z nejinovativnějších mobilů od Googlu. Přinesl třeba Soli radar, který se do dalších generací bohužel nedostal, ale také ověřování obličejem skrz pokročilý senzor ve stylu Face ID.

Budete měnit Pixel 4 za něco novějšího?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)