Sbohem! Řada Pixel 4 dostává svou poslední aktualizaci

Google Pixel 4

Společnost Google dnes představila novou řadu Pixel 7 spolu s hodinkami Pixel Watch a dalšími zajímavými produkty. Nezapomněla však ani na aktualizace těch stávajících. Nové bezpečnostní záplaty vychází vždy první pondělí v měsíci a právě nyní se šíří na telefony Google Pixel 4 a novější.

Už před nějakým časem byla ukončena podpora pro modely Pixel 3/3a a stejný osud brzy potká také mobily Pixel 4 a Pixel 4 XL. Právě tato aktualizace je totiž poslední, kterou Google při představovaní mobilů sliboval. Jestliže tedy jeden ze starších Pixelů máte, nyní může být vhodná příležitost k obměně. Třeba teď je ve slevě na německém Amazonu Pixel 6a, který nově vychází pod 10 000 korun.

Google Pixel 4 Review: Inside the Hype Machine!

Google Pixel 4 Review: Inside the Hype Machine!

Aktualizace nepřináší žádné novinky, za to se zaměřuje na opravy chyb. Několik uživatelů si stěžovalo na problémy se zvukem, ať už to byl šum u hovorů po připojení drátových sluchátek, nebo nefunkční ovládání hlasitosti u přehrávače. Objevila se také chyba, která způsobovala neviditelnost Wi-Fi sítě nebo také problémy s VPN. Všechny tyto chyby jsou v updatu, který se označuje jako TP1A.221005.002 (pro Pixel 6a TP1A.221005.003) vyřešeny.

Používáte některý ze starších mobilů Pixel?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)