Google Pixel 3A? Brzy uvidíme nový ultralevný telefon pro nenáročné uživatele

google pixel 3a spekulace

O tom, že Google chystá levnější Pixel telefony není pochyb. Společnost již dlouhé měsíce před vydáním nedokázala uhlídat únik Google Pixel 3 Lite modelu, dostalo se dokonce i na první recenze. Dnes se však objevily první informace ještě o levnějším telefonu, nazývat se má Google Pixel 3A.

Google chystá levnější Pixel telefony. Nově i Pixel 3A

Díky četným únikům známe již nyní nový telefon od Googlu v podstatě kompletně. Ve východní Evropě byl totiž Pixel 3 Lite k prodeji na černém trhu. Proto o telefonu existuje mnoho informací, včetně prvních recenzí.

Není to ale jediná levná varianta telefonu od Googlu. Společnost chystá i Pixel 3A, což bude ještě levnější verze. K dispozici máme první benchmark tohoto telefonu. Z informací se dá vyčíst to, že má čipset Snapdragon 625 a 2 GB paměti RAM. Zajímavé je to, že běží už na chystané verzi Androidu 10.

google pixel 3A benchmark

Spekuluje se rovněž nad tím, že jde o Google Pixel 3 Lite a dříve odhalený levný Pixel se Snapdragonem 710 a 4GB RAM pamětí je ve skutečnosti Pixel 3 Lite XL. Přesné datum odhalení těchto telefonů není jasné. Mělo by to být ještě během jara 2019. Vše nasvědčuje tomu, že se novinky odhalí na konferenci Google I/O.

Myslíte si, že ještě levnější Pixel 3A je tou správnou cestou, jak zaujmout uživatele?

Zdroj: bgr.in

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)