TOPlist

Google Pay získává tmavý režim. Jak ho aktivovat?

google pay power tlačítko

Google se v posledních několika měsících snaží implementovat tmavý režim do většiny svých aplikací. Nedávno se tento režim objevil v aplikacích Google Kalendář a Google Keep a nyní přichází řada i na platební aplikaci Google Pay.

google pay tmavý režim

Podobně jako ostatní aplikace od Googlu je tmavý režim v aplikaci Google Fotky spíše tmavě šedý, než černý. Kromě úspory energie je tmavé prostředí šetrnější k vašemu zraku a největší smysl dává na OLED displejích, které zažívají na mobilním trhu vzestup. Tmavý režim bude dostupný od verze 2.96 a bude se přepínat automaticky poté, co pozná, že je na jiné aplikaci v telefonu tmavé prostředí či je aktivována úspora baterie. Manuální přepnutí zatím možné není a objeví se nejspíše až časem. Aplikace je dostupná již nyní na obchodu Google Play, tak se mrkněte, zda ho máte k dispozici. Vzhledem k tomu, že se jedná o platební aplikaci jiný způsob instalace nedoporučujeme.

Používáte Google Pay?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)