Menu

Google testuje nový vzhled vyhledávání: Opět se zakulacuje

V blízké budoucností nás možná čeká nový vzhled vyhledávání Google. Společnost totiž u vybraných uživatelů začala testovat upravenou stránku pro vyhledávání. Podobně jako například u Google aplikace či Pixel Launcheru, i u vyhledávání se Google rozhodl využít zakulacení prvků.

Nový vzhled vyhledávání naznačuje zakulacení

Google je dobře známý tím, že neustále experimentuje a testuje nové návrhy, designové změny apod. Většina těchto změn je prováděna na straně serveru, takže uživatel nemůže nějak ovlivnit, jak si nové prvky aktivovat. Nyní se o vybraných uživatelů zobrazuje nový vzhled “hlavní stránky Google”. Změny nejsou ale jen v zakulacení vyhledávací lišty.

google novy vzhled vyhledavani

V liště je nově také logo “G”, ikona vyhledávání už pak není uzavřena v modrém čtverci, Zajímavé je také to, že se i ve výsledcích vyhledávání zobrazil i Google Doodle, které se používají při významných dnech.

Už téměř s jistotou jde říct, že Google pomalu přechází na zakulacený design, jednak už jde vidět v Pixel 2 telefonech a nedávno vydaná testovací verze Android P má už také hodně prvků zaoblených. I proto je pravděpodobné, že tento testovací vzhled vyhledávání, se brzy objeví u všech uživatelů.

Google
Google
Developer: Google LLC
Price: Free

Jak se vám líbí tento vzhled vyhledávání a obecně “zakulacování” u Google?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Vachaj

vachaj45 0

11.3.2018 13:01

Spíš bych chtěl vědět, jak se vám podařilo aktivovat Chrome Home. Už nejde aktivovat, ani v chrome://flags .

Honza123

Honza123 -1

12.3.2018 20:28

Mě by se líbil kulatý wiget Googlu jako to má S8, S9 atd. Já mam J5 (2017) a tam to bohužel nejde.

RSS (komentáře k článku)