Spekulace: Google nepředstaví Pixel 5, ale pouze XL variantu

google nepředstaví pixel 5

Na internetu se začínají objevovat spekulace, že Google nepředstaví Pixel 5, ale pouze jeho XL variantu. Poté co jsme se dověděli, že bude disponovat nový Google telefon čipsetem Snapdragon 765G víme, že se nebude jednat o opravdovou vlajkovou loď s tím nejlepším, co na trhu nalezneme. Místo toho se americký gigant rozhodl jít podobnou cestou, jako třeba LG Velvet či OnePlus Nord.

Google nepředstaví Pixel 5. O XL verzi ale nepřijdeme

Google se tedy dle této zprávy zaměří výhradně na XL verze, což bude vlajková loď a jako “budget” telefon zde budou odlehčené varianty s písmenkem A. Kromě čipsetu známe také velikost displeje. Ten by měl být 6,67″ typu OLED a neměla by chybět ani 120 Hz frekvence. Snapdragonu 765G bude sekundovat 8 GB RAM a po roční pauze se vrátí také čtečka otisků prstů.

Nejnovější průzkumy z USA tvrdí, že průměrný uživatel utratí za telefon asi 500 dolarů. Chystaný Pixel 5 XL by měl začínat za 699 dolarech, ovšem i to je stále přijatelná cena. Uvidíme tedy, zda Google zvolil dobrou strategii.

Zvolil dle vás Google dobrou strategii?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)