Google vyhlásil nejlepší obsah na Google Play za rok 2017

nejlepší obsah na google play

Dnes nám začal poslední měsíc roku 2017. To mimo jiné znamená vydávání různých žebříčků, které budou uplynulý rok. Jeden z prvních si už klasicky přichystal Google, který zveřejnil nejlepší obsah na Google Play.

Nejlepší obsah na Google Play za rok 2017

Google zveřejnil nejlepší aplikace, hry, filmy. hudbu, televizní pořady a knihy. Samotné procházení kategorií je trochu obtížnější, protože ne vždy je jasné, které kategorie jsou založené na počtu stažení, hodnocení či je vybral Google podle sebe. Například nejlepší aplikace a hry spíše vybíral Google, než aby byly založeny na počtu stažení. Mimo hlavní žebříčky zveřejnil Google také aplikaci roku, kterou vyhrál Socratic a hru roku, která putuje za týmem ZeptoLab za hru CATS: Crash Arena Turbo Stars.

ceny google play nejlepší aplikace

Podle počtu přehrání se určují písně, alba, filmy a televizní pořady. Knihy pak podle počtu zakoupení. Zveřejněny jsou však výsledky z USA. Pojďme si tedy všechny oceněné hry, aplikace, filmy, seriály a knihy představit.

Nejlepší nové aplikace z roku 2017

Nejlepší nové hry z roku 2017

Nejvíce přehrávané písničky v roce 2017

Nejlepší filmy v roce 2017

Nejlepší seriály v roce 2017

Nedostupné v České republice

Nejlepší knihy roku 2017

Která aplikace a hra by si podle vás zasloužila ocenit?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)