Menu

Google představil náramek pro sledování životních funkcí

Google X labs za sebou mají již řadu zajímavých projektů. Namátkou můžeme zmínit například Google Glass, Project Tango nebo kontaktní čočky, které dokáží změřit hladinu cukru v krvi. Jak se zdá, Google našel zalíbení v medicínském prostředí a také nové zařízení najde své uplatnění právě v tomto oboru. Jedná se o náramek, který dokáže podávat velmi detailní informace o našem celkovém stavu.

Nový Google náramek pro sledování životních funkcí

Nový Google náramek pro sledování životních funkcí

Své místo najde tento náramek například při léčbě drogově závislých. Doktor díky němu bude mít kompletní informace o pacientově stavu dostupné minutu po minutě. Novinka dokáže měřit nejen srdeční puls, srdeční rytmus, teplotu kůže, ale dokonce i sledovat a vyhodnocovat informace o životním prostředí, jako je vystavení světlu a hluku. Tato novinka může být rozhodně velkým přínosem pro lékaře. Také může zvýšit kvalitu vyhodnocování pacientova stavu a ulehčit tím doktorům spoustu práce. V současné době se čeká pouze na udělení povolení pro Evropu a Spojené státy americké.

Zdroj: androidauthority.com.

 

Komentáře

Matěj

Matěj

24.6.2015 21:37

hm, až na to, že drogově závislý to protáhne nosem do 5-ti minut…

pds

25.6.2015 7:35

zase ďalší spôsob ako nás sledovať. už nás rovno všetkých načipujte a hotovo…

spot

spot

25.6.2015 10:30

hehe smazak to odnese do bazace a streli to za 300,-

bizzi

z aplikace
25.6.2015 13:34

Jo cipovani by bylo super, s moji sklerozou uz bych nemusel nic resit a nikde bych nic nezapomel :D btw. At zije paranoia

Lukas

Lukas

z aplikace
25.6.2015 19:57

Něco pro hypochondry

RSS (komentáře k článku)