Google na své říjnové konferenci představí hybridní hodinky Fossil

google fossil

Na začátku letošního roku Google koupil smartwatch oddělení společnosti Fossil Group za 40 milionů dolarů. Ta zahrnovala kromě části výzkumného a vývojového týmu společnosti také plány hybridních hodinek s kódovým označením Diana.

Dle zprávy společnosti Misfit pracovala společnost Fossil na hybridních hodinkách Diana již od roku 2015 a bylo vyvinuto několik variant, které kombinují funkce klasických hodinek s digitálními prvky. Některé verze měli také dotykový displej. Fossil však údajně nebyl příliš nadšený z vysokých nákladů na výrobu těchto hodinek a uvnitř týmu tak došlo k určitým neshodám. Tým Misfit údajně prezentoval různé nápady, jak využít marketingová data a měsíční cloudové platby, což společnost odmítala.

fossil hodinky

Nyní má však hlavní slovo Google a hodinky jsou údajně hotové. Americký gigant má naplánovanou akci, kde ukáže nový hardware včetně nových Pixelů na 24. října takže se dá očekávat, že se zde objeví také první produkty, které jsou vyvinuty bývalým týmem ze společnosti Fossil/Misfit.

Jaký máte názor na hybridní hodinky?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)