Google radí: “Omezil nouzový stav vaši firmu? Upravte info v jejím profilu.”

Google Moje firma aktualizace

Americký Google má v současné krizové situaci plné ruce práce. Šéfové firmy musejí v krátkých intervalech rozhodovat o zaměstnancích po celém světě a současně uspokojovat potřeby všech uživatelů jeho služeb. I v omezeném provozu podpory si ale firma nachází čas pro užitečné instruování zákazníků k efektivnímu boji proti šíření nákazy a také posilování preventivních opatření. A to zejména na místě pro firmu nejpříhodnějším – ve vyhledávání. Jedním z příkladů může být současná výzva společnosti Google, ale se správci profilů ve službě Moje firma postarali o aktualizace důležitých údajů. Ty mohou lidem v současném kritickém období pomoci. Nebo jim naopak způsobit zbytečné problémy, pokud nejsou správné.

Koronavírus

“Pokud je vaše firma ovlivněna děním okolo nemoci COVID-19, upravte svůj profil ve službě Moje firma na Googlu a sdělte svým zákazníkům nejaktuálnější informace. Můžete například změnit otevírací dobu, pokud zavíráte dříve než obvykle, nebo doplnit popis o další podrobnosti. Úpravy se projeví ve vašem firemním profilu v Mapách a ve Vyhledávání Google,” vyzývá firma na stránkách podpory. Tipujeme, že stejná výzva pravděpodobně poputuje správcům profilů i do e-mailových schránek. Jestli máte na zmíněném místě zápis a aktuálně vaše společnost funguje v mimořádném režimu, přidáváme se s radou k firmě Google – postarejte se ve službě Moje firma o aktualizace údajů.

Jak ovlivnila pandemie chod vaší firmy?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)