Kolik dáte gólů? Google má novou minihru k World Cup 2022

Google Minihra world cup

Včera jsme byli svědky prvního zápasu Mistroství světa ve fotbale 2022 v Kataru, kde o první tři body bojoval právě domácí Katar s Ekvádorem. Překvapení se nekonalo a Jihoameričané si došli pro hladké vítězství 0:2. Na tuto událost se přichystal také Google, který nabízí ve vyhledávači novou minihru.

Samotné spuštění je primitivní. Stačí do vyhledávání zadat výraz „world cup“, poté klepnout na ikonu fotbalového míče v pravém dolním rohu a následně zvolit tým, za který chcete hrát. Samotné hraní je pak velmi jednoduché a spočívá v nasázení co největšího počtu branek brankaři, který se pohybuje rychleji v závislosti na tom, kolik jste mu dali gólů. Hra funguje jak na Androidu, tak iOS, avšak pro počítače dostupná není.

Chrome: rychlý a bezpečný
Chrome: rychlý a bezpečný

Tato jednoduchá minihra si získala spoustu fanoušků. Pod vlajkou každé země můžete vidět, kolik gólů vstřelila jaká země a nutno dodat, že jich jsou doslova miliony.

Budete sledovat letošní FIFA World Cup?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)