Google Mapy přináší novou vychytávku. Bude se hodit až skončí pandemie

Google mapy komunitní zdroje

Google Mapy se pilně připravují na dobu, kdy se budeme moct vrátit ven za zábavou a do restaurací. Hlavní stránka Google Map je nyní přepracovaná, tak aby bylo ještě snazší dozvědět se co nového se děje v našem okolí. Jak funguje stránka Komunitní zdroje v aplikaci Google Mapy?

Nová verze aplikace Google Mapy nahrazuje základní stránku Prozkoumejte okolí. Ta vždy zobrazovala oblíbená místa a další informace o oblasti, kde právě jste. Nyní ji nahrazuje nová stránka s názvem Komunitní zdroje. Google Mapy se tak ještě více stanou sociální sítí, která bude zaměřená především na jídlo a zážitky. V nové záložce se budou objevovat i informace od komunity zkušených místních recenzentů, kterých je na Google Mapách obrovská spousta. Google tak chce lépe využít 20 milionů recenzí, fotografií a příspěvků, které do Map uživatelé přidají každý den.

Obsah, který se vám budou Google Mapy zobrazovat na stránce Komunitní zdroje bude samozřejmě upraven na míru podle vašich zájmů a preferencí. Nová aktualizace pro Google Mapy už je dostupná v Obchodě Play. Pokud ještě novou verzi nevidíte, tak by se vám měla aktualizace nabídnout brzy.

Google Maps
Google Maps

Jakou aplikaci používáte na hodnocení restaurací?

Zdroj: Google blog

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)