Google údajně chystá levný Pixel telefon. Prodávat se má už v létě

levny pixel telefon

To, že se Google v posledních měsících zaměřuje na levnější zařízení a rozvíjející se trhy, je celkem zřetelné. Vidět to můžeme například u Android One a Android Go telefonů. Google ale má nyní připravovat i levný Pixel telefon. Informaci jako první přinesl deník Economic Times.

Levný Pixel telefon se má představit v červenci nebo srpnu

Google se v poslední době hodně zaměřuje na rozvíjející trhy jako je třeba Indie. V tomto regionu byly hodně oblíbené Nexus telefony. Po jejich ukončení si ale podstatnou část tohoto trhu sebral OnePlus se svými dostupnými vlajkovými modely.

nexus levny pixel telefon Nový levný Pixel telefon by mohl mít blízko k ukončené Nexus řadě

Novináři z Economic Times vyzpovídali některé obchodníky, kteří se v uplynulém měsíci zúčastnili několika setkání se zástupci společnosti Google. Ti jsou údajně nadšeni tím, jak se mobilní technologie vylepšují v rozvíjejících zemích. Poodhalili také detaily o prodeji Google Home zařízení a také prý o novém Pixel telefonu, který se zařadí do střední třídy.

Samozřejmě tyto informace zatím musíme brát s rezervou. Jsou prozatím z jednoho zdroje, ale vzhledem k tomu, že k představení by mělo dojít podle těchto zdrojů již v létě, tak poměrně brzy uvidíme, jestli jsou informace založeny na pravdě nebo ne. Pokud ano, tak se můžeme zanedlouho těšit na první úniky levného Pixel telefonu.

Chtěli byste levný Pixel telefon, který by se zařadil do střední třídy?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)