Google kupuje společnost Bitspin, která stojí za aplikací Timely Alarm

Timely ico

Internetový gigant Google je velmi známý skupováním různých společností. Posledním takovým úlovkem je společnost Bitspin, která stojí za velmi známým budíkem Timely Alarm. Pokud tuto aplikaci neznáte, tak si o ní můžete přečíst naši recenzi, která vám jeden z nejznámějších budíků na světě více přiblíží.

Timely

Google doposud poslední uskutečněný obchod nijak nekomentoval, není tak známo, jestli proběhla koupě celé společnosti, či pouze najmutí vývojářského týmu. Odhalena nebyla ani cena, za kterou transakce proběhla. Nicméně můžeme jen doufat, že se určitá vylepšení dostanou brzy do nativní aplikace v systému Android.

Bitspin Google

Podle informací na stránkách Bitspin zůstane aplikace Timely nadále dostupná v Google Play, pravděpodobně však bez budoucích aktualizací. Nakonec dobrá zpráva pro uživatele – aplikace je nově v obchodu Play zcela zdarma, a to včetně placeného bonusového materiálu uvnitř. Proto neváhejte a stahujte z odkazu níže.

Timely Alarm Clock
Timely Alarm Clock

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)