Klávesnice Google přichází s rozšířenou podporou témat

google-keyboard

Samostatně stažitelná klávesnice z dílny internetového giganta si během své existence získala poměrně slušnou uživatelskou základnu. Klávesnice Google za tu dobu prošla výraznou přeměnou a postupem času získávala nejen ještě širší záběr uživatelů, ale především celou řadu dalších funkcí a nastavení. Google sice přednedávnem přišel s velkou aktualizací své klávesnice, to však neznamená, že je novinkám na nějakou dobu konec.

Rozšířená podpora témat klávesnice Google

Právě naopak. Klávesnice Google ve verzi 5.1 integrovaná v nejnovějším, již v pořadí třetím vývojářském náhledu systému Android N, totiž obsahuje další, sice kosmetickou, ale rozhodně zajímavou funkci. Tuto novinku představuje podpora barevných témat. Změnu vzhledu sice Klávesnice Google nabízí již delší dobu, zatím se ale jednalo pouze o možnost volby mezi světlým a tmavým motivem. Nově si však uživatel může vybrat z širší palety barev, a dokonce také použít jako pozadí vlastní obrázek.

klávesnice google téma

Jednou z novinek Androidu N je také celá škála nových emoji – smajlíků chcete-li. Systém jako takový je sice všechny rozpozná již od dřívějších vývojářských náhledů, teprve s Klávesnicí Google 5.1 je však můžete také vkládat.

téma

Pokud si chcete nainstalovat novou verzi Klávesnice Google, můžete si ji stáhnout ze stránek APKmirror. Klávesnice by teoreticky měla fungovat na zařízeních s Androidem 4.2 a novějším, s novými emoji se však setkáte pouze pokud již na svém telefonu máte nainstalován některý z vývojářských náhledů Androidu N.

emoji

Vyhovuje vám Klávesnice Google, nebo dáváte přednost jiné klávesnici?

 

Zdroj: AndroidPolice.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)