Google Keep pro Wear OS dostává nový Material You design. Líbí se vám?

Google Keep Wear OS

Není žádným tajemstvím, že Google chystá na už příští měsíc odhalení svých novinek. Dočkáme se telefonů Google Pixel 7, ale také očekávaných hodinek Google Pixel Watch a právě na jejich příchod se americká firma už několik měsíců připravuje. Posledním důkazem je aktualizace aplikace Google Keep pro Wear OS.

Aplikace Google Keep pro Wear OS dostává aktualizaci, která přináší pozměněné prostředí, které více koresponduje s designovým jazykem Material You. Změny si lze všimnout hned na první pohled. Pryč je výrazně žlutá barva a veškeré notifikace, ale třeba i tlačítka jsou nyní v pilulkovém rámu, který na černém pozadí prakticky vynikne. Vyzdvihnout musíme také fakt, že se na hodinky nyní vejde o něco více textu, ačkoliv nejde o nic dramatického, tuto změnu vítáme.

Google Keep
Google Keep

Pokud tedy máte hodinky s Wear OS, měli byste nový design dostat s aplikací Google Keep ve verzi 5.22.342.03.97. Změna však probíhá na straně serveru, takže může nějakou dobu trvat, než se dostane i na vaše zařízení.

Jak se vám líbí nový design Google Keep?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)