Google Keep dostává nový a uhlazenější Material You vzhled

google keep material you

Google představil nový designový jazyk Material You spolu s představením Androidu 12. Postupem času se dostává do aplikací Workspace a další aplikací, která nový vzhled dostane bude Google Keep. Změny jsou přitom poměrně znatelné, na rozdíl od ostatních aplikací.

Google Keep a Material You

Google Keep je aplikací, která nabízí rozdělení jednotlivých poznámek do barev, takže sama o sobě je barevná a osobně nám její styl vyhovuje. Je však zajímavé, jakým způsobem bude Material You v této aplikaci využito. Barvy budou totiž méně saturované, což jde s novým designem ruku v ruce a majitelé Pixelů se mohou těšit také na funkci Dynamic Color. Samozřejmostí jsou také nová zaoblená tlačítka, která se nachází ve všech ostatních Material You ready aplikacích.

Google Keep
Google Keep
Google Keep a Material You

Aktualizace se začne šířit již 21. září, nový vzhled dostanete s verzí 5.21.361 a stejně jako u Gmailu, Disku či Kalendáře může několik dní trvat, než se dostane na vaše zařízení, jelikož aktualizace bude probíhat na straně serveru.

Jak se vám zatím líbí Material You aplikace?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)