Aplikace Google Kalendář získává skvělou funkci. Také se na ní těšíte?

google kalendář získává skvělou funkci

Google Kalendář získává skvělou funkci, po které jsme toužili snad od počátku aplikace Google Tasks. Úkoly totiž nově lze vytvářet a spravovat přímo v aplikaci Google Kalendář. Již v prosinci jsme vás informovali o tom, že americký gigant tuto funkci testuje, ovšem až nyní se dostává k běžným uživatelům.

Google Kalendář získává skvělou funkci

Pokud uvidíte pod tlačítkem plus v pravém dolním rohu rozhraní novou možnost “Úkol”, máte již funkci dostupnou. Po klepnutí na něj si můžeme všimnout, že vytváření úkolů funguje stejně jako vytváření nové události. Lze přidat název, podrobnosti, zvolit datum, kdy má být úkol dokončen a na jakém seznamu by se měl zobrazit. Samozřejmě lze zvolit barvu, oznamovací tón či opakovací interval.

Kalendář Google
Kalendář Google
Google Kalendář získává skvělou funkci

Momentálně se tato funkce rozšiřuje na všechny Google účty a my již už máme dostupnou. Pokud ji máte i vy, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Jak se vám nová funkce líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)