Google Kalendář ukáže, u čeho v práci trávíte nejvíc času

Google Kalendář Workspace barvy třídění událostí Statisticky o čase

Členové business, edukativních a neziskových verzí skupin kancelářského balíku Google Workspace se mohou těšit na novou praktickou funkci v Kalendáři. Vývojáři oznámili novinku, která umožní v sekci Statisticky o čase podrobněji analyzovat a sledovat čas strávený u různé pracovní agendy. Jednotlivé události či úkoly v Kalendáři budou nově nejen automaticky tříděny podle typu a základní barvy, ale mohou být manuálně doplněny o vlastní popisky a barvy.

Google Calendar
Google Calendar

“Od dnešního dne můžete v aplikaci Statisticky o čase v Kalendáři kategorizovat svůj čas tak, že událost pojmenujete a přiřadíte jí odpovídající barevné označení. Doufáme, že vám tato funkce přizpůsobitelného členění umožní snadněji sledovat čas strávený konkrétními činnostmi nebo strategickými oblastmi, jako je práce na projektu, schůzky zaměstnanců nebo schůzky s konkrétními kolegy a zúčastněnými stranami,” popisuje Google na svém blogu.

Google Kalendář Workspace barvy třídění událostí 2

Nová možnost třídění schůzek a událostí je postupně zaváděna v druhé polovině srpna a bude u dotčených účtů automaticky zapnutá. Funkce je zatím dostupná jen pro desktopovou verzi Kalendáře.

Na co všechno používáte Google Kalendář?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)