Menu

Google I/O Extended 2012

Buďte s námi u toho a zažijte stejnou atmosféru, jako bude na konci června v San Franciscu, kde bude probíhat Google I/O – největší světová akce Googlu. Ne všichni mohou být v Americe osobně přítomni, a tak pro Vás Google ČR a GUG.cz pořádá Google I/O Extended. Půjde o dva dny (st 27.6 a čt 28.6.) v Node 5 u Anděla plných informací okolo Googlu a všech novinek, které se v Moscone Center objeví.

Na začátku nastíní Ivan Kutil v přednášce, jaké zajímavosti by mohly být na Google I/O odhaleny. Samozřejmostí bude živý streaming keynote ze San Francisca následovaný panelovou diskuzí s Františkem Fukou. Pro soutěživé jedince bude uspořádán noční hackathon a těšit se můžete také na GUG Camp, kde budou představeny ty nejzajímavější aplikace vyvíjené týmy z ČR pomocí googlích technologií (Android, AngularJS, Dart, Google Chrome Extensions, Google App Engine, Google Maps API, atd.). Na akci bude spoustu příležitostí k networkingu, setkání se zajímavými lidmi a prostoru pro výměnu dojmů z novinek na Google I/O, předvedených aplikací, hackathonu či jiných témat jistě bude dost. Proto přijďte s námi prožít atmosféru Google I/O a mnohé další zážitky.

Více informací a registrace na wiki.gug.cz

 

Komentáře

Skywall

Skywall

28.6.2012 18:48

Byl jsem v Brně a bylo to super. Nějaké dojmy jsem sepsal tady http://lukassztefek.cz/2012/06/google-io-extended-2012/ .

RSS (komentáře k článku)