Zahrajte si: Google vydal pinball jako pozvánku na I/O

Google I O pinball hra pozvánka

Už jen pár hodin nás dělí do chvíle, kdy odstartuje letošní konference Google I/O (19:00 našeho času), na které americký gigant dle předběžných očekávání více přiblíží systém Android 13 nebo snad i uvede několik hardwarových novinek v čele s mobilem Pixel 6a nebo hodinkami Pixel Watch. Ačkoli se samozřejmě těšíme hlavně na tuto událost a výstupy z ní, Google zopakoval své každoroční zabrnkání na hravou notu a ke konferenci vytvořil pozvánku v podobě online hry. Tentokrát dostala příležitost klasika jménem pinball.

Google I O pinball desktop

Klasiku, která se po celém světě postarala o nespočet hodin zábavy ve fyzické i digitální podobě, asi není potřeba příliš představovat: nakloněná deska, kulička a dole dvě páčky pro její co nejúspěšnější odrážení. Tato open-source Google verze mimo jiné demonstruje použití vývojářských nástrojů Flutter a Firebase a celkový dojem z hraní ozvláštňuje tím, že si hráč může na úvod vybrat jednu ze čtyř postaviček jako hlavní charakter hry.

Na základě výběru postavičky se mění podoba stolu, osvětlení místnosti i vzor na koberci. Žádné další výstřelky zde nejsou, ale pokud nevíte, u čeho si zkrátit čas při čekání na zahájení Google I/O, máte k dispozici zábavu servírovanou samotným pořadatelem. Pinball se dá v pohodě spustit i na mobilu.

Kdy jste naposledy hráli nějaký pinball?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)