Na květnové konferenci Google I/O dojde k malému překvapení. Co má být představeno?

Google Pixel 6a render

Stejně jako každý rok můžeme i letos očekávat tradiční konferenci Google I/O, která má už svůj oficiální datum. Bude probíhat 11. a 12. května, přičemž kromě novinek týkajících se Androidu 13 prý můžeme očekávat také představení telefonu Google Pixel 6a.

Google Pixel 6a se nám představí už v květnu

Toto poměrně odvážné tvrzení do světa vyslal leaker John Prosser, který je v odhadech poměrně přesný. Dlouho očekávané hodinky Google Pixel Watch a řadu Pixel 7 pak můžeme očekávat až v říjnu, přestože na produkty americká firma upozorní už na květnové konferenci. Prosser dále sdělil, že se odlehčený Pixel chystá vstoupit na většinu trhů 28. července, tedy za více než dva měsíce po oficiálním představení.

pixel 6a

Telefon by měl nabídnout kompaktnější tělo, přesto si však zachová OLED panel s 90Hz obnovovací frekvencí a čipset Google Tensor. Na zadní straně pak nalezneme 12,2Mpx hlavní snímač, který můžeme znát ze starších Pixelů a 12Mpx ultraširoký senzor.

Jak se těšíte na květnovou konferenci Googlu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)