TOPlist

Google povedenou minihrou oznámil konferenci I/O 2018

google i/o 2018

Konference Google I/O 2018 už se pomalu blíží, konat se bude zhruba za čtyři měsíce. Přesné datum si můžete zjistit pomocí minihry, kterou si společnost připravila. 

Datum Google I/O 2018 poznáte pomocí Street View minihry 

Stránky konference Google I/O byly dnes aktualizovány o první informace k nadcházejícími ročníku. Informace se odkryjí, pokud správně odemknete všechny dveře, které povedou až na místo, kde se konference uskuteční.

Pokud si ji chcete sami vyzkoušet a nechcete znát dopředu výsledky, tak přeskočte poslední odstavec. Konference Google I/O slouží hlavně vývojářům, nicméně Google ji také používá k představení softwarových novinek. Očekává se, že tento ročník bude hodně zaměřený na umělou inteligenci a Asistenta Google, mohli bychom se dozvědět několik nových funkcí, které v průběhu roku budou do asistenta přibývat. 

A kdy se tedy bude konference konat? Hned na jaře 8 až 10. května 2018. A to opět v Mountain View v Shoreline Amphitheater. Tedy na stejném místě jako předchozí dva roky. 

Těšíte se na Google I/O 2018? 

Zdroj: androidpolice.com 

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)