TOPlist

V aplikaci Google Home ukazují živý náhled další kamery

Google Home aplikace živý náhled kamery nové značky Reolink TP-Link Wyze

Aplikace Google Home, která nabízí centralizované ovládání a sledování prvků chytré domácnosti, umí již několik let velmi užitečnou věc. Vybrané kamery se z ní dají nejen ovládat, ale na displej rovnou umějí rovnou posílat i živý náhled. Jak je již zvykem, Google tuto vychytávku nejprve ušil na míru svým vlastním zařízením, takže byly podporovány nejnovější kamery Nest. A s nimi jen hrstka dalších modelů. Tato bariéra ale postupně padá. Uživatelé z různých koutů internetu hlásí podporu u dalších značek a modelů.

Google Home
Google Home

Na seznamu se doposud nacházely kromě Nest kamer například i audiovizuální zařízení značky Arlo, některé modely od výrobců D-Link a Lorex. V průběhu posledních týdnů se pak začaly scházet dobré zprávy od majitelů kamer značek Reolink, TP-Link a Wyze. To nejsou zrovna mají hráči na poli bezpečnostních kamer, takže rozšíření podpory jistě potěší.

Delší dobu, ale s ohledem na konkrétní modely a regiony dost nahodile, umožňuje Google Home živý náhled také přes některé kamery Yi, Tellur, Tuya, Xiaomi či Nooie. Pokud kameru jedné ze zmíněných značek vlastníte, můžete vyzkoušet, zda na v aplikaci nečeká příjemné překvapení.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte v Google Home napojené kamery? A mají živý náhled?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)