Aplikace Google Home změní vzhled. Hledají se testeři

Google Home vzhled redesign test

Společnost Google se rozhodla po delší době sáhnout na vzhled své základní aplikace pro ovládání chytré domácnosti. U nástroje Google Home byly naposledy v květnu letošního roku oznámeny drobnější změny například pro fungování na tabletech, nyní ale přichází na řadu velký redesign. Dokonce se máme těšit na “novou generaci”, jak společnost oficiálně popisuje v náborovém textu. Pro připravovanou verzi se totiž hledají testeři.

Google Home
Google Home

“Tento program se zaměří na návrh nové generace aplikace Google Home. Zúčastnit se budou moci testeři, kteří již používají zařízení Google Nest a jsou ochotni podepsat dohodu o mlčenlivosti,” stojí v inzerátu. Jak se zdá, regionálně tato nabídka omezená není, takže se pravděpodobně mohou přihlásit i zájemci z Česka. Registrace probíhá na platformě Centercode. Jen je potřeba vlastnit například termostat, reproduktor, zvonek, router, senzory či jiné zařízené od Googlu a používat k jejich ovládání aplikace Google Home nebo Nest.

Kolik máte doma Google / Nest produktů?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)