Menu

Google Hodiny si nově rozumí se Spotify: Vytvořte si budík s oblíbenou hudbou

Aplikace Google Hodiny dostává zajímavou novinku. Google se spojil se Spotify a integroval možnost vybrat si jako vyzvánění budíku vaši oblíbenou hudbu. Trochu divné je to, že podpora je pouze pro Spotify a ne pro Google Play Music nebo novinku v podobě YouTube Music.

Google Hodiny nově podporují Spotify. A to i ve verzi zdarma

Důvody, proč Google nepodporuje v hodinách své vlastní streamovací služby není jasné. Nicméně pokud používáte Spotify, můžete si ji propojit s aplikací Hodiny. Nemusíte přitom mít prémiový účet Spotify, integrace funguje i s účtem zdarma.

google hodiny integrace spotify

Po integraci se v nastavení budíku objeví nová sekce, kde si můžete vybrat vaše playlisty, případně vám přímo Spotify navrhne playlisty určené ke vstávání. Využít také můžete vyhledávání písniček. Jedna z nových funkcí je i to, že po zastavení alarmu se bude hudba přehrávat nadále. Funkce se postupně začne uvolňovat na telefonech, které mají alespoň Android 5.0 Lollipop.

Clock
Clock
Developer: Google LLC
Price: Free
Spotify Music
Spotify Music
Developer: Spotify Ltd.
Price: Free

Vyzkoušíte si budík s integrací Spotify?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Srejbi

srejbi 9

7.8.2018 0:01

Důvod proč Google nepodporuje své služby? Spotify je poulárnější a Google si to uvědomuje. Bylo by dobré kdyby Google Spotify koupil. Google by získal největší platformu pro streamování hudby a Spotify by nebylo černá díra na peníze, jakou je, mělo by finanční jistotu. Bylo by to dobré jak pro Google, tak pro Spotify, tak i pro zákazníka.

RSS (komentáře k článku)