Revoluce v zahradničení: Google představil pomocníka Gnome

Google Gnome

Všechno to začalo inteligentními termostaty, ledničkami a žárovkami. Pak se na trh dostal Google Home. Všechny tyto věci jsou ale užitečné pouze uvnitř baráku. Co když chce někdo využít chytrého pomocníka na zahradě? Zatím měl smůlu, ale již brzy se to změní díky Google Gnome!

Google Gnome je chytrý trpaslík budoucnosti

První věc je ta, že podobně jako Home, tak i chytrý trpaslík se aktivuje hlasem. Díky tomuto chytrému asistentovi zvládne nejen zahradničení každý. Chcete vědět, které zvíře se vám zrovna schovává v křoví? Zeptejte se, trpaslík vám to poví. Dochází ptačí zob v krmítku? Gnome se o vše postará. Potřebujete laser, pomocí kterého si můžete zastřihnout živý plot do jakéhokoliv tvaru? Opět vám pomůže Gnome.

Introducing Google Gnome

Introducing Google Gnome

A to je jen hrstka věci, co umí. Dokáže se i propojit s vašim nářadím. Bohužel je tu několik mínusů. Google Gnome je chytrá bytost, o kterou se musíte starat. Naštěstí na vše Google myslel a za malý příplatek můžete svému trpaslíkovu koupit mnoho zajímavých věcí. A to například nepromokavý plášť s deštníkem, aby vám v dešti nezmokl. Když už jsme u té vody, tak bude potřeba i speciální nafukovací kruh, aby se neutopil. Pokud byste trpaslíka plánovali brát na výlety, tak nemůže chybě ani pořádná bunda a kompletní set na kempování.

Jak se vám líbí chytrý trpaslík? Plánujte ho do své zahrady?

Zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)