Google fotoknihy už si nově koupíte i v Česku: Vytvořte si pěkné album jednoduše a rychle

fotoknihy google fotky cesko

České zastoupení společnosti Google na svém blogu dnes oznámilo, že se spustily Fotoknihy i pro Českou republiku. Jednoduše řečeno si můžete z vašich Google Fotek vytvořit album. A to jednoduše a rychle. Google se pak postará o tisk i dodání fotoknihy. Ceny přitom nejsou nějak závratně vysoké. Pojďme se na novou funkci blíže podívat.

Google Fotky vám nově vytvoří fotoknihy. Stačí vám jen pár minut

Google Fotky jsou hodně oblíbená služba a pro mnohé se stala hlavním místem, kde si uchovávají fotografie. Jenže vytvořit album a tištěnou fotoknihu z Google fotek nebylo jednoduché. Google si toho byl vědom a proto v minulém roce představil možnost rychlého vytvoření tištěných fotoknih. K dispozici byla tato funkce nejprve v USA a později se rozšiřovala do dalších zemí. Od dnešního dne je dostupná v České republice.

tistena fotokniha google fotky

Díky tomu už nemusíte trávit hodiny tříděním a úpravou fotek. Stačí vám jen pár minut u PC nebo telefonu. Jednak vám přímo Google navrhne alba podle míst, kde byly pořízeny i obsahu, který na nich je. Případně si je také můžete složit kompletně sami. Poté můžete přidat popisky a je hotovo. Funkce vytváření fotoknih ve Fotkách Google dostupná i v České republice a knihy tak můžete začít objednávat již teď, a to buď přes web nebo aplikace pro Android a iOS. Jejich cena začíná na 333 korunách za 20stránkovou knihu v měkké vazbě a na 589 korunách za stejný produkt v tvrdých deskách.

Cena Fotoknih Google

  • Fotokniha o rozměru 18 cm v měkké vazbě: 332,99 Kč za 20 stran
    • 12,49 Kč za každou další stranu
  • Fotokniha o rozměru 23 cm v tvrdé vazbě: 588,99 Kč za 20 stran
    • 17,69 Kč za každou další stranu

Možnosti dopravy

Když si koupíte fotoknihu, může trvat 2–4 pracovní dny, než bude vytištěna a zabalena. Pak vám bude balíček odeslán.

  • Ekonomická: 9–11 pracovních dní, 153,99 Kč
  • Prioritní: 4–7 pracovních dní, 358,99 Kč
Google Photos
Google Photos

Co říkáte na tuto funkci? Máte v plánu ji vyzkoušet?

Zdroj: googleblog.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek