V aplikaci Google Fotky se nachází nový Easter Egg. Dokážete ho odhalit?

google fotky halloween easter egg

Stále populárnější svátek Halloween se blíží a s ním i tématické slevy či ostatní akce. Google nás v poslední době začal bavit a pravidelně do svých produktů i systémů vkládá vtipné Easter Eggy. Ten nejnovější se týká právě tohoto svátku a nalezneme ho v aplikaci Google Fotky. Co si pro nás tedy Google připravil?

Co to je Easter Egg?

Jako Easter Egg označujeme skryté vlastnosti programů či her, které jsou schválně schované a je jen na vás, (nebo na nás) abyste je odhalili. Mohou to být různé bonusy, hry, animace apod.

Google Fotky jsou stále oblíbenější službou a to nejen mezi Android uživateli, ale také mezi těmi jablečnými, kteří aplikaci hojně využívají. Jedna ze zásadních funkcí, kterou využije mnoho lidí je pokročilé vyhledávání, které dokáže nalézt ve fotografii snad úplně všechno od psa, přes kočárek až po oblohu. A právě ve vyhledávání se v aplikaci Google Fotky nachází nejnovější Easter Egg.

Pokud do něj zítra zadáte slovíčko „halloween“, spatříte dýni, která se vám rozsvítí uprostřed obrazovky, rozsvítí se a zase zmizí. Tím ale Google nekončí a zítra pravděpodobně spustí nový Doodle na domovské stránce Google.

Jak se vám líbí Easter Egg v aplikaci Google Fotky?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)