TOPlist

Google právě představil nádherné hodinky! Mají OLED displej, umí LTE a cílí hlavně na děti

google fitbit ace lte
  • Google právě představil parádní hodinky Fitbit Ace LTE
  • Mají jemný OLED displej, vkusný design a umí datové připojení
  • Cílí především na děti, rodiče mohou na dálku zobrazit polohu i volat

Společnost Google se před časem začala angažovat v nositelné elektronice nejen vlastními hodinkami Pixel Watch, ale také díky akvizici společnosti Fitbit. Ta dnes představila chytré hodinky Fitbit Ace LTE zaměřené na děti od 7 let. Hodinky navazují na model Ace 3 a přináší řadu inovativních funkcí, které promění cvičení v zábavu a zároveň rodičům zajistí klid na duši.

Model Ace LTE se zaměřuje na gamifikaci cvičení a motivuje děti k pohybu pomocí interaktivních 3D her a virtuálních mazlíčků zvaných Eejie. Děti se tak stávají hrdiny ve vlastních hrách, kde se pohybem odemykají nové herní úrovně a odměny. Hodinky rozpoznají a odměňují i ​​běžné aktivity, jako je běhání, skákání nebo tanec, a zobrazují je v jakési nudli, která nahrazuje tradiční kruhy aktivit.

fitbit ace lte

I přes fakt, že se jedná o hodinky určené primárně pro děti, to není na jejich minimalistickém designu příliš znát a pozadu nezůstaly ani specifikace, mají například OLED displej s jemností 333 pixelů na palec a nechybí jim GPS či podrobnější sledování aktivit.chytré hodinky fitbit děti

Fitbit Ace LTE sází na bezpečnost a ochranu soukromí dětí. Rodiče si v aplikaci mohou zobrazit polohu svého dítěte v reálném čase, volat mu, posílat zprávy a spravovat nastavení, jako je například školní čas, který omezuje vyrušování během výuky. Hodinky také umožňují rodičům přidat důvěryhodné kontakty, s nimiž může jejich dítě komunikovat.

Fitbit
Fitbit

Mezi klíčové funkce Fitbit Ace LTE patří:

  • Vestavěné GPS a LTE pro volání, zasílání zpráv a sdílení polohy
  • Vodotěsnost do 50 metrů
  • Výdrž baterie až 16 hodin
  • OLED displej odolný proti poškrábání
  • Možnost výběru z šesti barevných variant
  • Mimo Androidu fungují i s iOS

fitbit ace lte

Fitbit Ace LTE je k dispozici za cenu 229,95 dolarů (asi 5 300 korun bez daně) a lze si je předobjednat zatím jen na americkém Google Store. Vyžadují totiž tarif Fitbit Ace Pass, který zahrnuje datový tarif a další funkce za měsíční poplatek 9,99 USD (asi 230 korun bez daně) nebo roční poplatek 119,99 USD (asi 2 700 korun bez daně). Roční předplatitelé obdrží také sběratelský náramek Ace Band.

Fitbit Ace LTE: The first-of-its-kind kids‘ smartwatch

Fitbit Ace LTE: The first-of-its-kind kids' smartwatch

Co říkáte na nové hodinky Fitbit Ace LTE?

Zdroj: Google Store, Notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)